Magnetická tabule

http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/skrinky-na-naradi/ http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/skrinky-na-naradi/ http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/skrinky-na-naradi/ http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/skrinky-na-naradi/ http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/skrinky-na-naradi/ http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/skrinky-na-naradi/ http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/skrinky-na-naradi/ http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/skrinky-na-naradi/ http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/skrinky-na-naradi/ http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/skrinky-na-naradi/ http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/skrinky-na-naradi/ http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/skrinky-na-naradi/

naleznou svoje upotřebení v každé firmě stejně jako ve škole. Zapomeňte na klasické křídy, dnes se píše fixem. Pohodlně a bez zašpinění. Magnetické tabule různých typů, navštivte náš eshop a přesvědčte se sami. B2B Partner s.r.o. – vybavíme vaši firmu i domácnost.

Magnetické tabule

Kvalitní a kontrastní povrch tabule garantuje dlouhé a spokojené používání magnetické tabule, stejně jako elegantní a pevný hliníkový rám.

Variabilita a velký výběr

Magnetická tabule můžete mít klasické nebo rozevírací, které poskytnou podstatně více psací plochy. Každá magnetická tabule je standardně dodávána s odkladačem na fixy nebo na čistič tabulí, který doporučujeme zakoupit. Je i možnost pořízení rastrovaného vzorku, který je decentně viditelný jen z blízka a pomůže vám na grafy a jiné rýsování.

Magnetická tabule
5 (100%)1
" "